Kdo jsem a co tu dělám?

Takže já… Téměř třicetiletá matka, co s vysokou školou ekonomickou začala na stará kolena studovat VOŠ pedagogickou, obor předškolní pedagogika? A k tomu psát blog? Všichni si myslí, že se zbláznila a jen ona ví, že spíš oni se zbláznili. Chtějí celý život sedět v kanceláři u počítače a odpočítávat minuty. Nebo to možná nechtějí, ale bohužel s tím nic nedělají a nemohou. Protože si to nedovedou přiznat, že život je krátkej, že je jen jeden a že na konci se nikdo neptá, kolik hodin si seděl u PC. Takže tato bláznivá matka bere kormidlo do svých rukou a vyjíždí na cestu.

Ano, je čas změnit směr jízdy. Dítě dalo mému životu nový směr, oživilo mě z kancelářské rutiny typu odsedět 8 hodin u PC a jít domů a tam koukat na seriál. Prostě…chci od života víc.

Blog? Ráda píšu, ráda si hraju s WordPress a s online světem. Proč to nespojit? Znáte ten pocit, když něco publikujete a pak si to přečtou první čtenáři? K nezaplacení.

Buďte se mnou, budu to tu budovat, rozšiřovat. Hlava mi víří nápady. Jen ten čas. Nejradši bych vše napsala za jeden den, ale to samozřejmě nejde.

Matky, klidně mi napište, postěžujeme si, najdeme potěšení v nějaké blbině, najdeme společnou řeč a třeba i spolupráci, pokud taky tvoříte online (nebo i offline).